Hizmet Şartları

arifarslaner.com’a hoş geldiniz!

arifarslaner.com hizmetlerimizi kullandığınız için teşekkür ederiz. Hizmetler Arif Arslaner, Hayriye Aktaş ve diğer yazarlarımız tarafından sağlanmaktadır.

Hizmetlerimizi lütfen kötüye kullanmayın. Bu sitede yer alan içerikler öneri niteliği taşımamaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz.

Sitemizde yer alan yazılar, resimler ve diğer metaryeller kullanım iznine tabidir. İzin alınmadan yayınlanamaz. Sitemiz içeriklerinin bir kısmı veya tamamı kopya edilemez ve başka bir sitede kullanılamaz. Kullananların tespiti halinde yasal işlemleri başlatma tasarrufu bizdedir.

Sİte kullanıcılarının küfür, taciz, hakaret, korkutma ve aşağılama şeklindeki yorumları onaylanmaz ve yayınlanmaz. Olası bir sistem sorunundan ötürü yayına giren onaysız yorumlardan arifarslaner.com sorumlu tutulamaz. Bu tür davranışları gerçekleştiren kişi sorumlu tutulabilir.

Hizmetlerimizi kullanarak, buradaki şartları kabul etmiş olursunuz. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyunuz.

Telif Hakkı – DMCA

arifarslaner.com başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygılıdır. Çalışmanızın telif hakkı ihlaline neden olacak bir şekilde kopyalanmış olduğuna inanıyorsanız lütfen aşağıdaki Telif Hakkı İhlali İle İlgili Hak Talimatlarını Yapma Bildirim ve Prosedürlerimizi takip edin.

Telif Hakkı İhlali İddiası İçin Bildirim ve Usul Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası uyarınca.

arifarslaner.com a karşı bir telif hakkı ihlali iddiası olduğuna inanıyorsanız, başvurunuzdaki hak talebinizi bildirin

Etkili olabilmek için, telif hakkı ihlali iddianızın bildirimi yazılmalı ve aşağıdakileri içermelidir:

İhlal edildiğini iddia ettiğiniz münhasır hakkın sahibi olduğunuz veya açıkça ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzla ilgili bir açıklama.

Yalan beygiri cezası altında bildirimdeki bilgilerin doğru olduğunu bildiren bir bildirim.
İmzan. (İmza elektronik olabilir.)

İstediğiniz telif hakkıyla korunan çalışmanın ihlal edildiğinin tespiti. (Telif hakkıyla korunan birden fazla eserin haklarının ihlal edildiğini iddia ediyorsanız, hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen eserlerin bir listesi ile bir bildirim gönderebilirsiniz.)

İhlal ettiğinizi iddia ettiğiniz materyalin ve arifarslaner.com’un materyali bulmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli bilginin tanımlanması.

arifarslaner.com’un sizinle iletişim kurmasına, adresiniz, telefon numaranız, faks numarası ve varsa elektronik posta adresi de dahil olmak üzere makul derecede yeterli bilgi olmalıdır.

Sahibinin siz ihlal edildiğini iddia ettiğiniz münhasır hakkın sahibi için, ancak sahibi değil, ancak sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuz kişiler için iletişim bilgileri sağlayabilirsiniz.

Maddenin şikayet edildiği şekilde kullanılmasının, telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasası tarafından yetkilendirilmediğine iyi niyetle inandığınız bir bildirim.

arifarslaner.com, herhangi bir DMCA şikayetine zamanında cevap verecektir. Bu sitedeki herhangi bir içeriği sizin izniniz olmadan telif hakkı sahibi iseniz, arifarslaner.com bunu bildirim yapıldıktan sonra zamanında kaldıracaktır.