SEO Sayfa Yazmanın 6 Temeli




Bu, Robotlar için değil insanlar için yazılmış Yeni Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) serisi. Yeni Başlayanlar Kılavuzu’nun bir parçasıdır. Bugün, SEO sayfaları yazmaktan bahsediyorum.

ASP ve PHP arasındaki farkı bilmeyenler (ipucu: uyuşturucu değiller), PPC veya SEO veya HTML’nin ne olduğunu bilmeyenler için yazıyorum.

Bilgi devrimine, bilginin rönesansına, teknolojinin sunduğu en iyi araçların nasıl kullanılacağına dair bir uyanışa ihtiyacımız var. Ve benim gibi bir şeyler bilmek için bunların yazılması gerekiyor … ve belki de sen geleceğin mucidisin…

Sayfanızdaki SEO’yı artırmak için alabileceğiniz altı kolay adım vardır – blog siteleri, açılış sayfaları, ister işletme siteniz olsun. İşte buradalar:

1. Bir anahtar kelime seçin

Bu, arama motorlarının sonuçlarının ilk sayfasında görünmesini istediğiniz bir kelime veya deyim. SEO anahtar kelimelerini seçmek önemlidir, bu nedenle zamanınızı alın.

Basit, ancak betimleyici ve aslında derecelendirmenizin şansı var (örneğin, binlerce makaleye sahip olacak bir web sitesini başlatmadığınız takdirde, ikisi de “Afrika” ya yönelmeyin. Kıtada.) Bu yazının uğruna, şunları kullanalım: “SEO sayfaları yazma.”

Yazar: Arif Arslaner

1994 yılında ilahiyatı bitirdikten sonra medrese eğitimine devam etti. 2012 yılında 2. üniversite olarak hacettepe üniversitesinden mezun oldu. Bilgisayar programcılığına ve ingilzceye ağırlık vererek sertifikalar aldı. 3. üniversite olarak Kamu yönetimi okudu. Bilginin sonu olmadığı gibi öğrenmenin de bir yaşının olmadığını bize göstermiş oldu...Hâlâ Din kültürü öğretmeni olarak öğrenmeye ve öğretmeye devam ediyor... Eserleri: Sorularla Öğreniyorum (2020)

Bir cevap yazın