İnsanlara Kendini Sevdirmenin 20 Yolu

Zihnimiz için birkaç numara öğrenmek bizi incitmez, böylece kendimizi orada daha iyi idare edebiliriz Bildiğimiz gibi – başkalarının bize nasıl davrandığından, hatta aslında söylediklerinden çok etkileniyoruz. Beyin, aldatıcı bir organdır ve değişik manipülasyonlarla manipüle edilebilir.

Bu İpuçları bir adım önde olmanıza yardımcı olabilir, efektlerini bilmek ve aynı zamanda – diğerinin hilelerine düşmemek her zaman iyidir Ve unutmayın: Hepsi başınızdadır.

1. Yeni biriyle ilk tanıştığınızda, gülümseyerek gözlerinin rengini belirlemeyi deneyin. Ona uzunca derin bir göz atın. Belki bu hareket her zamankinden bir saniye daha uzun sürdüğü için – insanlar coşkuyla tepki verir.

Yazar: Arif Arslaner

1994 yılında ilahiyatı bitirdikten sonra medrese eğitimine devam etti. 2012 yılında 2. üniversite olarak hacettepe üniversitesinden mezun oldu. Bilgisayar programcılığına ve ingilzceye ağırlık vererek sertifikalar aldı. 3. üniversite olarak Kamu yönetimi okudu. Bilginin sonu olmadığı gibi öğrenmenin de bir yaşının olmadığını bize göstermiş oldu...Hâlâ Din kültürü öğretmeni olarak öğrenmeye ve öğretmeye devam ediyor... Eserleri: Sorularla Öğreniyorum (2020)

Bir cevap yazın