Fiziksel Enerjiyi Artıran En İyi 10 Yiyecek

Enerji artışını başarmanın etkili yolları var. Fiziksel enerjinizi arttırmanıza yardımcı olacak aperatifler olmadan enerji seviyenizi artırmak için 10 iyi yol vardır:
1. Badem
Bir avuç badem, düşük enerjinize katkıda bulunan herhangi bir magnezyum ve B Vitamin eksikliğini ortadan kaldıracaktır. Magnezyum ve B vitamini eksikliği olan insanlar yorgunluk, huzursuzluk yaşarlar ve konsantre olamıyorlar. Bir avuç badem, bir fincan brokoli kadar aynı miktarda antioksidan içerir. Badem, enerji, faydalı yağlar, magnezyum, vitamin B, E ve antioksidanlar sağlar.

Yapılması gerekenler: Sağlıklı flavonoidlerin ve antioksidanların çoğunun deride olduğu gibi bütün bademleri derilerle birlikte arayın. “Kuru kavrulmuş” badem seçin ve sağlıksız koruyucular, şeker veya mısır şurubu eklenmediğinden emin olmak için içindekiler etiketini okuyun.

badem

Yazar: Arif Arslaner

1994 yılında ilahiyatı bitirdikten sonra medrese eğitimine devam etti. 2012 yılında 2. üniversite olarak hacettepe üniversitesinden mezun oldu. Bilgisayar programcılığına ve ingilzceye ağırlık vererek sertifikalar aldı. 3. üniversite olarak Kamu yönetimi okudu. Bilginin sonu olmadığı gibi öğrenmenin de bir yaşının olmadığını bize göstermiş oldu...Hâlâ Din kültürü öğretmeni olarak öğrenmeye ve öğretmeye devam ediyor... Eserleri: Sorularla Öğreniyorum (2020)

Bir cevap yazın