En Önemli Ücretsiz Güvenilir 5 Antivirus
Bilgisayarınızda bir antivirüs yazılımı olan bu günler önemlidir, ancak seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek ile hangi ürünün nereye gideceğini bilmek zor.

Antivirus ile ilgili en çok sorulan sorular
Antivirüs ile nereden başlatılacağından emin değil misin? Endişelenmeyin, tüm sağlayıcıları test eden günler ve haftalar harcadık, böylece yapmanız gerekmez. Burada virüsten koruma ürünleri ile ilgili en sık sorulan bazı soruların yanıtlarını derledik.

1 En iyi antivirüs ürünleri nelerdir?
Piyasada birçok farklı konuda uzmanlaşan çok sayıda antivirüs sağlayıcı var, bu nedenle hangisinin sizin için mükemmel olduğunu söylemek zor. Virüsten koruma ürünlerinin çoğu, virüs bulma ve kaldırma işlemleri için aynı teknolojiyi kullanır; bu nedenle burada listelenen markalardan herhangi biri tablonun üstünde koruma sağlayacaktır. Virüsleri, Kötü Amaçlı Yazılımları, Kötü Amaçlı Yazılımları, Reklam Yazılımı ve Kötü Amaçlı Yazılımı kaldırmak için yalnızca birinde uzmanlaşmış olarak bulunan bir ürünü aramanızı öneririz. Ayrıca, Antivirus üzerinde çok fazla harcamayı önermiyoruz; TotalAV gibi ürünler, fiyatın bir kısmı için diğer antivirüslerle aynı düzeyde koruma içeriyor.

2 Antivirüsün en önemli özellikleri nelerdir?
Sisteminizi siber suçlulara karşı korumak için birlikte çalıştıkları için tüm temel özellikler önemlidir. En azından, gerçek zamanlı bir virüs tarayıcı, güvenlik duvarı, adware koruması, güvenli tarama güvenliği içeren bir ürün kullandığımızdan emin olmalısınız – bunlar sizi her yerinde korur olmalı. Seçtiğiniz antivirüsün bu ana özelliklerin tümünü içerdiğini kontrol etmek için yan yana karşılaştırma aracımızı kullanmak için burayı tıklayın.

3 Antivirüs beni kimlik hırsızlığından koruyor mu?
Kimlik hırsızlığı, 5 kişiden 2’sini etkileyen en hızlı büyüyen küresel suç olarak adlandırıldığından, son birkaç ayda en çok sorulan sorulardan biri haline geldi. Antivirus sizi kişisel verilerinizi çalabilecek siber saldırılardan korurken, kimliğinizi gözlemlemiyor veya kimliğiniz tehlikeye girerse size yardımcı olmuyor. Bazı sağlayıcılar, müşterilerine kimlik koruma hizmetleri sunmak için kredi büroları ile ortaklık kurdu, örneğin TotalAV’ın 1 numaralı sıralamasında büyük bir etkisi vardı, prim müşterilerine tam kimlik koruması ve kredi izleme sağlıyorlardı.

Kendi kapsamlı araştırmalarıma dayanarak güvenebileceğiniz en iyi 5 virüsten koruma ürününün bir listesini derledim. Sizin için doğru ürünü bulmak için aşağıdaki yazıyı okuyun.

best

1. Antivirus Provider 2018

total

Virüsleri, Reklam Yazılımı’nı ve Kötü Amaçlı Yazılımı Kaldırır
Güvenli Tarama Araçları içerir
Kullanımı kolay Uygulama

Skor: 9.9

totalFiyatı : ÜCRETSİZ
İndirme Linki: Download

Yazar: Arif Arslaner

1994 yılında ilahiyatı bitirdikten sonra medrese eğitimine devam etti. 2012 yılında 2. üniversite olarak hacettepe üniversitesinden mezun oldu. Bilgisayar programcılığına ve ingilzceye ağırlık vererek sertifikalar aldı. 3. üniversite olarak Kamu yönetimi okudu. Bilginin sonu olmadığı gibi öğrenmenin de bir yaşının olmadığını bize göstermiş oldu...Hâlâ Din kültürü öğretmeni olarak öğrenmeye ve öğretmeye devam ediyor... Eserleri: Sorularla Öğreniyorum (2020)

Bir cevap yazın